Kamil Pajor
Consilo Finanse i Nieruchomości
Uwielbiam rozmowy z ludźmi, od zawsze przynoszą mi wiele radości. W kontakcie stawiam przede wszystkim na szczerość i otwartość na drugiego człowieka. Moje zdolności interpersonalne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów pozwalają mi odkryć i sprecyzować potrzeby moich nawet najbardziej niezdecydowanych klientów.
Wysoka wrażliwość na dobro drugiego człowieka przekłada się bezpośrednio na jakość świadczonej przeze mnie usługi. Wiem jak ważna jest dla kupującego decyzja o zakupie, dlatego wkładam w moja prace 100% uwagi i zaangażowania.
Oprócz znajomosci prawa oraz formalności związanych z zakupem i sprzedażą nieruchomości posiadam blisko 20 letnie doświadczenie w branży budowlanej. Doskonale znam zarówno na instalacjach budowlanych jak i materiałach oraz technikach wykończenia wnętrz. Moja wiedza pozwala na precyzyjne określenie stanu nieruchomości pod katem technicznym i fachowe doradztwo, które często odkrywa zalety, wady jak i potencjał nieruchomości.

Na co dzień jestem przede wszystkim dumnym tatą małej Gabrysi, fanem piłki nożnej i sędzią sportowym, po godzinach czlonkiem zespołu muzycznego Akustyczni Band, w którym gram na perkusjonaliach.

Aktualne oferty agenta