Zaufaj fachowcom z doświadczeniem


Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim stażem na rynku, którzy sprawnie przeprowadzą Cię przez proces kupna lub sprzedaży nieruchomości. Długoletnia obecność na rynku, tysiące zadowolonych Klientów i obsłużonych transakcji to nasz największy atut. 

Gwarantujemy jasne warunki współpracy i pełną przejrzystość całego procesu kupna i sprzedaży nieruchomości.

Kamil Kękuś

Doradca ds. nieruchomości
Oddział główny

538315221  |  Zobacz oferty


„Tam dom Twój, gdzie serce Twoje” – te słowa towarzyszą mi w pracy na co dzień. Znalezienie nowego domu, zwłaszcza tego pierwszego, jest dla wielu osób niezwykle ekscytującym ale równocześnie bardzo skomplikowanym procesem – jestem więc po to, aby wszelkie niedogodności, stres, zawiłości zeszły na dalszy plan i ustąpiły temu co najważniejsze – znalezieniu swojej wymarzonej oazy.

Choć praca w branży nieruchomości wymaga przede wszystkim ogromnej skrupulatności i wytrwałości, ja od początku postawiłem na relacje – nie ma większej satysfakcji z pracy niż wówczas gdy zadowoleni klienci powracają do Ciebie i polecają Cię innym, dlatego każdego dnia staram się dokładnie wsłuchiwać w Państwa potrzeby.

Zajmuję się nieruchomościami każdego typu – od kawalerek wymagających remontu po luksusowe wille, jednak niezależnie od wartości transakcji, na pierwszym miejscu zawsze jest mój klient, dla którego chcę być godnym zaufania partnerem. To właśnie moja recepta na sukces.

Monika Kasza

Doradca ds. Nieruchomości
Oddział główny

538394248 monika.kasza@consilo.pl  |  Zobacz oferty


Praca w branży nieruchomości jest dla mnie obszarem, w którym mój nadmiar energii przekładam na działania realizujące marzenia moich klientów. Zdaję sobie sprawę, że czasami samo podjęcie decyzji o sprzedaży lub zakupie nieruchomości jest dla wielu osób ogromnym stresem i wyzwaniem, zarówno finansowym jak i organizacyjnym, dlatego zawsze pamiętam o tym, że spokój i profesjonalizm są najlepszymi towarzyszami transakcji. Zajmuję się zarówno sprzedażą domów od deweloperów jak i mieszkaniami z rynku wtórnego. Jeśli szukają Państwo lokalu pod działalność gastronomiczną to dzięki długoletniemu doświadczeniu i znajomości tego rynku z pewnością znajdę dla Państwa optymalne rozwiązanie.
Prywatnie jestem pasjonatką pieczenia – torty, torciki, słodkie babeczki i inne słodkości na każdą okazję to zajęcie, które pozwala mi się zrelaksować a przy okazji uszczęśliwić moich bliskich i znajomych.

Antoni Bruliński

Doradca ds. nieruchomości
Oddział główny

888416555 antoni.brulinski@consilo.pl  |  Zobacz oferty


Z branżą nieruchomości związany jestem od ponad 5 lat - doświadczenie zdobywałem najpierw jako specjalista do spraw rynku pierwotnego jednego z największych portali rynku deweloperskiego, następnie jako koordynator najmu krótkoterminowego i agent nieruchomości. Dzięki temu posiadam wiedzę na temat rynku nieruchomości z różnej perspektywy. Chcąc dalej rozwijać się w branży, dołączyłem do doświadczonego zespołu Consilo, co pozwoliło jeszcze bardziej poszerzyć moje horyzonty w tej wymagającej profesji. Moje hobby to nowoczesne technologie i ekonomia, co często przydaje mi się w wykonywanej pracy.

Kamil Pajor

Doradca ds. Nieruchomości
Oddział główny

696498790  |  Zobacz oferty


Uwielbiam rozmowy z ludźmi, od zawsze przynoszą mi wiele radości. W kontakcie stawiam przede wszystkim na szczerość i otwartość na drugiego człowieka. Moje zdolności interpersonalne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów pozwalają mi odkryć i sprecyzować potrzeby moich nawet najbardziej niezdecydowanych klientów.
Wysoka wrażliwość na dobro drugiego człowieka przekłada się bezpośrednio na jakość świadczonej przeze mnie usługi. Wiem jak ważna jest dla kupującego decyzja o zakupie, dlatego wkładam w moja prace 100% uwagi i zaangażowania.
Oprócz znajomosci prawa oraz formalności związanych z zakupem i sprzedażą nieruchomości posiadam blisko 20 letnie doświadczenie w branży budowlanej. Doskonale znam zarówno na instalacjach budowlanych jak i materiałach oraz technikach wykończenia wnętrz. Moja wiedza pozwala na precyzyjne określenie stanu nieruchomości pod katem technicznym i fachowe doradztwo, które często odkrywa zalety, wady jak i potencjał nieruchomości.

Na co dzień jestem przede wszystkim dumnym tatą małej Gabrysi, fanem piłki nożnej i sędzią sportowym, po godzinach czlonkiem zespołu muzycznego Akustyczni Band, w którym gram na perkusjonaliach.

Mateusz Langner


Oddział główny

660642054  |  Zobacz oferty


Marta Jachimowicz

Doradca ds. Nieruchomości
Oddział główny

660095568 marta.jachimowicz@consilo.pl  |  Zobacz oferty


Martyna Dulęba

Doradca ds. Nieruchomości
Oddział główny

602 281 820 martyna.duleba@consilo.pl  |  Zobacz ofertyDołącz do nas


W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim indywidualnym podejściem do oczekiwań klienta. Bierzemy odpowiedzialność za powierzone nam zlecenia zarówno kupna jak i sprzedaży nieruchomości.

Zakres obowiązków:


 • koordynowanie procesów sprzedażowych i samodzielna sprzedaż nieruchomości
 • pozyskiwanie ofert kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu nieruchomości
 • bezpośrednia i kompleksowa obsługa klienta
 • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do zawarcia transakcji
 • współpraca z notariuszami, prawnikami, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami, architektami
 • przygotowanie profesjonalnych ofert oraz prowadzenie prezentacji nieruchomości

Od kandydatów oczekujemy:


 • minimum 6-miesięczne doświadczenie w sprzedaży/wynajmie nieruchomości
 • znajomość lokalnego i regionalnego rynku nieruchomości
 • doświadczenie w obsłudze klienta
 • aktywne pozyskiwanie ofert
 • wysoka kultura osobista
 • umiejętność organizacji czasu pracy oraz

Oferujemy:


 • atrakcyjny system wynagrodzenia
 • narzędzia niezbędne do pracy
 • wsparcie team leaderów oraz liczne szkolenia
 • pracę w przyjaznej atmosferze

Zostaw swoje dane


gdpr-image
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę ochrony danych.
Więcej